پویش‌های اخیر

پویش «من و همساده» ۲ – تهیه ۶ کولر و وسیله خنک کننده منزل

3000000 تومان 3000000 تومان پیشرفت: 100% 3000000 تومان (تکمیل شد)

 • ابتدا مبلغ دلخواه خود را در کادر پایین (به ریال و با اعداد انگلیسی) وارد کنید؛ سپس بر روی «مشارکت مالی در پویش» کلیک نمایید.
 • مبلغ به ریال و با اعداد انگلیسی؛ مثلاً ریال

  مشارکت مالی در پویش
 • به ثمر رسیدن این پویش، نیازمند حمایت تک تک شما عزیزان است. واقعاً هیچ کمکی کم نیست.

 • نکته مهم: زمانی که در نوار رنگی بالا، عبارت «تکمیل شد» را مشاهده کردید؛ به معنی این است که مبلغ مورد نیاز با همیاری شما تأمین شده و دیگر نیازی به پرداخت برای این پویش نیست.

 • خرید کولر دست دوم برای افراد نیازمند در اصفهان

  همان طور که در گزارش پویش #من_و_همساده مشاهده کردید، ۷ عدد یخچال دست دوم برای هفت خانواده نیازمند تهیه و برای آن‌ها ارسال شد.

  اما ما در این مدت، ده خانواده را نیز شناسایی کردیم که هیچ وسیله‌ی خنک کننده‌ای در خانه ندارند و با توجه به افزایش قیمت‌ها، توانایی خرید آن را هم ندارند. هوای اصفهان به شدت گرم است و تحمل گرما حقیقتاً دشوار.

  برای تأمین این کولرها تصمیم گرفتیم پویش #من_و_همساده را ادامه بدهیم تا به امید خدا ۱۰ عدد کولر برای این خانواده‌ها فراهم شود.

  اگر کولر دست دوم (کوچک یا بزرگ) یا پنکه‌ای دارید که استفاده نمی‌کنید یا توان تأمین خرید یک کولر را دارید بسم‌الله… ما به کمک‌های شما ایمان داریم و این را در پویش‌های قبل نیز به اثبات رسانده‌اید.

  مبلغ مورد نیاز: به طور متوسط هر کولر دست دوم کوچک = ۵۰۰ هزار تومان | ۱۰ عدد کولر = ۵ میلیون تومان.

  تکمیلی: در ابتدا قرار بود برای ۱۰ خانواده کولر تهیه کنیم؛ با توجه به این که خوشبختانه ۴ خانواده توانستند خودشان کولر خریداری کنند، این کمپین با فراهم شدن مبلغ ۶ کولر به اتمام رسید.

  با ثبت نام در خبرنامه همسادگی، مطالب ما را در ایمیلتان دریافت کنید.

  توجه: پس از ثبت ایمیل، حتماً وارد اینباکس پست الکترونیکی خود شده و روی لینک فعالسازی کلیک کنید.

  یک دیدگاه بنویسید

  اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارید!

  avatar
    اشتراک  
  اطلاع رسانی کن