پویش‌های اخیر

تأمین هزینه عمل جراحی دختری در جوی آباد خمینی شهر


 • ابتدا مبلغ دلخواه خود را در کادر پایین (به ریال و با اعداد انگلیسی) وارد کنید؛ سپس بر روی «مشارکت مالی در پویش» کلیک نمایید.
 • مبلغ به ریال و با اعداد انگلیسی؛ مثلاً ریال

  مشارکت مالی در پویش
 • به ثمر رسیدن این پویش، نیازمند حمایت تک تک شما عزیزان است. واقعاً هیچ کمکی کم نیست.

 • نکته مهم: زمانی که در نوار رنگی بالا، عبارت «تکمیل شد» را مشاهده کردید؛ به معنی این است که مبلغ مورد نیاز با همیاری شما تأمین شده و دیگر نیازی به پرداخت برای این پویش نیست.

 • تأمین هزینه عمل جراحی کیست پستان به صورت خیرخواهانه

  همان‌طور که در گزارش شناسایی جوی آباد اشاره کردیم، در یکی از خانواده‌ها دختری وجود داشت که چندین سال است در ناحیه‌ی سینه، غده‌ای دارد که به دلیل مشکلات مادی شدید، توان پرداخت هزینه‌های مربوط به جراحی آن را ندارند.

  خوشبختانه با همت و حمایت شما عزیزان، این دختر خانم برای معاینه‌ی کیست به دکتر مراجعه کرد و سونوگرافی شد. دکتر ایشان هم برای بعد از محرم توصیه به انجام عمل جراحی کرد.

  مبلغ مورد نیاز: هزینه عمل حدود ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان برآورد شده است.

  ما برای این‌که خود خانواده هم در رفع مشکل خودشان سهیم باشند، گفتیم ما یک میلیون را می‌توانیم تقبل کنیم؛ ولی با توجه به شرایط خانواده، تصور نمی‌کنیم بتوانند مبلغ باقی مانده را فراهم کنند. پس ما سعی می‌کنیم ان‌شاالله با کمک شما، همه‌ی مبلغ مورد نیاز برای انجام عمل را فراهم کنیم.

  رح همسادگی وارد مسائل درمانی نمی‌شه؛ اما گاهی برای موارد حساس نمی‌شه دست روی دست گذاشت. ان‌شاالله که خیره. دکتر مهاجری تاریخ دقیق عمل رو در ویزیت بعدی مشخص می‌کنند. بیمارستانی هم که عمل در اون انجام خواهد شد بیمارستان الزهرای اصفهان هست.)

  تکمیلی: از طریق کمک‌های شما، مبلغی برای تأمین هزینه جراحی این دو خواهر تأمین شد. حتی بیمارستان حجتیه اصفهان قبول کرد که این عمل جراحی را به صورت رایگان انجام دهد؛ اما در نهایت هر دو خواهر از انجام عمل جراحی منصرف شدند. بنابراین مبلغی که برای این پویش جمع آوری شد را صرف پویش‌های دیگر خواهیم کرد.

  با ثبت نام در خبرنامه همسادگی، مطالب ما را در ایمیلتان دریافت کنید.

  توجه: پس از ثبت ایمیل، حتماً وارد اینباکس پست الکترونیکی خود شده و روی لینک فعالسازی کلیک کنید.

  یک دیدگاه بنویسید

  اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارید!

  avatar
    اشتراک  
  اطلاع رسانی کن