پویش‌های اخیر

راه اندازی مجدد صفحه اینستاگرام همسادگی

راه اندازی مجدد صفحه و پیج اینستای همسادگی

کمی بعد از شروع فعالیت‌های همسادگی، برای اطلاع رسانی بیش‌تر و جذب حداکثری مشارکت‌های مردمی در سراسر کشور، یک صفحه‌ی اینستاگرامی ایجاد کردیم. در آن صفحه، فعالیت‌های همسادگی را به صورت استوری و پست تصویری بارگذاری می‌کردیم.

صفحه همسادگی در اینستاگرام با بازخورد خوبی مواجه شد؛ ولی متأسفانه برای مسئول صفحه، مشکلی پیش آمد که باعث شد نتوانند مدیریت آن را ادامه بدهند.

خوشبختانه بار دیگر با همکاری یکی از همیاران عزیز طرح، پیج اینستای همسادگی مجدداً فعالیت خودش را از سر گرفت.

می‌توانید همسادگی را در اینستا با عبارت Hamsadegi جستجو کنید.

https://www.instagram.com/hamsadegi

لطفاً از این صفحه حمایت کنید و با فالو کردن پیج، انتشار پست‌ها و معرفی صفحه به دیگران، کمک کنید تا صدای محرومان به گوش افراد بیش‌تری برسد و بتوانیم مشارکت‌های بالاتری را برای همسادگی جذب کنیم.

 

برچسب‌های کلیدی: صفحه اینستاگرام خیریه، گروه خیریه در اینستاگرام، خیریه با مجوز رسمی، پیج اینستاگرامی خیریه بازسازی مناطق محروم، اینستاگرام مؤسسه خیریه، راه اندازی پیج اینستاگرام، صفحه اینستاگرامی خیریه همسادگی، پیج خیریه اینستا، کمک به نیازمندان از طریق پیج اینستا، صفحه اینستا برای امور خیریه

طرح همسادگی
در حدیث نبوی، حد همسایگی چهل خانه معرفی شده است. اما وقتی صحبت از دنیای مجازی و ارتباطات اینترنتی می‌شود؛ پس همسایه‌های مجازی هم می‌شود داشت! همساده‌های مجازی شما، چشم به راه کمک‌های پرمهرتان هستند...

با ثبت نام در خبرنامه همسادگی، مطالب ما را در ایمیلتان دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل، حتماً وارد اینباکس پست الکترونیکی خود شده و روی لینک فعالسازی کلیک کنید.

پیشنهاد ما

یک دیدگاه بنویسید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارید!

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی کن