پویش‌های اخیر

گزارش فعالیت های انجام شده برای مدرسه روستای کاهگانک پشتکوه

بعد از شناسایی مدرسه کاهگانک و با آغاز به کار پویش مربوط به این مدرسه، با هماهنگی‌های صورت گرفته با آموزش و پرورش منطقه و همراهی داوطلبین محلی، عملیات پر کردن و مسطح کردن محل کانکس‌های مدرسه شروع شد.

پس از آن خوشبختانه مراحل اداری اخذ مجوز از آموزش پرورش و استانداری با موفقیت به اتمام رسید و کار زیرسازی مدرسه از یکشنبه ۸ تیر شروع شد.

با حمایت شما عزیزان و همت و پیگیری مردم محلی، بخش زیرسازی مدرسه برای نصب کانکس‌ها آماده شد که در تصویر زیر آن را مشاهده می‌کنید. همچنین کانکس‌های مورد نظر برای مدرسه مجهز به شوفاژ برقی هستند و دیگر نیازی به بخاری نفتی نیست.

انجام زیرسازی مدرسه برای نصب کانکس‌ برای دانش آموزان

و در نهایت خیلی خوشحالیم که اعلام کنیم پروژه احداث مدرسه در روستای کاهگانک در منطقه پشت کوه فریدونشهر (غرب استان اصفهان) با موفقیت انجام شد.
سخت‌ترین بخش کار، انتقال کانکس‌ها بود. مسیر هفتاد کیلومتری میان محل کانکس‌های اهدایی آموزش پرورش تا روستا، چهارده ساعت طول کشید. عکس‌های زیر فقط بخشی از دشواری کار را نمایش می‌دهد.

لازم است از زحمات جناب آقای جوانبخت که مدیریت اجرایی و هماهنگی‌های محلی را بر عهده داشتند، انجمن امداد دانشجویی مردمی ایما بابت کمک هزینه‌ی مالی و شما گرامیان بابت همکاری در تهیه‌ی مابقی سرمایه لازم برای این کار بزرگ و مبارک تشکر و قدردانی کنیم.

  • کل هزینه پروژه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
  • کمک هزینه ایما: ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • سرمایه فراهم شده به همت شما در همسادگی: ۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

انتقال و نصب کانکس مدرسه از راه های صعب العبور پشتکوه فریدونشهر

انتقال کانکس برای بازسازی مدرسه ای در منطقه نیازمند پشتکوه اصفهان

اتمام انتقال کانکس های تهیه شده برای مدرسه روستای کاهگانک

 

طرح همسادگی
در حدیث نبوی، حد همسایگی چهل خانه معرفی شده است. اما وقتی صحبت از دنیای مجازی و ارتباطات اینترنتی می‌شود؛ پس همسایه‌های مجازی هم می‌شود داشت! همساده‌های مجازی شما، چشم به راه کمک‌های پرمهرتان هستند...

با ثبت نام در خبرنامه همسادگی، مطالب ما را در ایمیلتان دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل، حتماً وارد اینباکس پست الکترونیکی خود شده و روی لینک فعالسازی کلیک کنید.

پیشنهاد ما

یک دیدگاه بنویسید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارید!

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی کن