پویش‌های اخیر

راه اندازی وب سایت خیریه طرح همسادگی

افتتاح سایت خیریه برای همساده های مجازی

پس از شروع به کار «طرح همسادگی» در اوایل اسفند ۹۷ در قالب یک گروه تلگرامی و استقبال دوستان و خیّرین از راه اندازی این طرح خیریه برای کمک به رفع محرومیت‌ها در مناطق کمتر برخوردار؛ به مرور، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامی مربوط به این طرح نیز ایجاد شد.

اما همچنان نیاز به وجود وب سایتی جامع برای اطلاع رسانی و جذب کمک‌های مردمی احساس می‌شد. وب سایتی که در شفافیت کامل، میزان مبلغ پرداختی خیّرین و نیکوکاران محترم را به صورت به‌روز و برخط نمایش دهد و به طور مداوم، گزارش فعالیت‌های انجام شده را به اطلاع عموم برساند.

از طرفی نیاز بود جمع گسترده‌تری از هموطنانمان در سراسر نقاط کشور را با این طرح آشنا کنیم؛ بنابراین وب سایت همسادگی در اولین روز ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۸ خورشیدی راه‌اندازی شد و فعالیت این سایت، رسماً از این روز آغاز شده است.

این طرح، یک ایده‌ی کاملاً خیرخواهانه و داوطلبانه است و هیچ گونه منفعت مادی و دنیایی برای کلیه‌ی افراد فعال در آن (از کسانی که کمک‌های نقدی و غیرنقدی انجام می‌دهند تا کادر شناسایی و اجرایی) ندارد. از همه‌ی هموطنان عزیز درخواست می‌کنیم به لطف همسادگی و هم‌وطنی بر ما منّت بگذارند و به این طرح بپیوندند. دست تک تک شما را به گرمی می‌فشاریم.

: : در پناه حق باشید : :

 

گروه تلگرام همسادگی:

https://t.me/joinchat/BGfwUk76uTdHA-YMgiOF_Q

کانال تلگرام همسادگی:

https://www.t.me/hamsadegi

اینستاگرام همسادگی:

https://www.instagram.com/hamsadegi

 

برچسب‌های کلیدی: سایت خیریه، سایت دانشجویی و مردمی، کمک رسانی به نیازمندان، بازسازی مناطق محروم، راه اندازی سایت امدادرسانی، افتتاح سایت خیریه، پرداخت آنلاین کمک‌های نقدی، حاشیه نشینی در شهرها، مناطق محروم روستایی، سایت همسادگی، همسایگی مجازی

طرح همسادگی
در حدیث نبوی، حد همسایگی چهل خانه معرفی شده است. اما وقتی صحبت از دنیای مجازی و ارتباطات اینترنتی می‌شود؛ پس همسایه‌های مجازی هم می‌شود داشت! همساده‌های مجازی شما، چشم به راه کمک‌های پرمهرتان هستند...

با ثبت نام در خبرنامه همسادگی، مطالب ما را در ایمیلتان دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل، حتماً وارد اینباکس پست الکترونیکی خود شده و روی لینک فعالسازی کلیک کنید.

پیشنهاد ما

یک دیدگاه بنویسید

1 دیدگاه در "راه اندازی وب سایت خیریه طرح همسادگی"

avatar
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
مهسا
مهمان

خدا قوت. انشا الله موفق باشید.